O nas

Od kilku lat Canik podbija polski rynek zyskując coraz większą ilość zwolenników i fanów. Cieszymy się, że możemy dostarczyć naszym klientom wyjątkowa broń do sportu, ochrony oraz służby.

Firma Magnum-główny dystrybutor pistoletów w Polsce, stale rozwija sieć sklepów i strzelnic w zakresie współpracy tak aby jak największa ilość sportowców miała możliwość poznania tej nowoczesnej broni.
Jednak Canik został stworzony z myślą o obronności kraju aby móc zaspokoić organy ścigania w produkty wysokiej jakości odpowiadające ich aktualnym potrzebom. Sama nazwa pochodzi od tureckich gór w pobliżu, których znajduje się siedziba producenta. W starożytności Canik oznaczało miejsce ochrony.

Ciągły rozwój i nowe projekty sprawiają, że Canik od dwudziestu lat jest znaczącym graczem w przemyśle obronnym, lotnictwa i kosmonautyki. Rok 2019 to dziesiąty rok na świecie bycia wiodącym producentem broni palnej. Doświadczenie firmy w zakresie produkcji lotniczej i kosmicznej doprowadziło do nawiązania współpracy z Lockheed Martin, Airbus i Boeingiem, co z kolei umożliwiło opracowanie wysokiej jakości pistoletu polimerowego i rozpoczęcie serii TP oraz przyjęcie go przez tureckie organy ścigania. Firma szybko stała się liderem w rozmowach na temat broni palnej, w tym została wybrana przez redakcję Ballistic Magazine tytułem „Wszechstronnym Pistolet 2018”. Dążenie do doskonałości trwa w 2019 r. dzięki nowemu TP9 Elite Combat, który jest standardem w ulepszaniu osiągów przez Salient Arms International.

Doświadcz prawdziwej przewagi tej broni – wypróbuj pistolet CANIK