Pozycjonowanie i reklama w internecie https://Positioning.site

Positioning to nie agencja interaktywna, to ekspert i pasjonat SEO i SEM z Poznania, działający w branży już kilka lat. Fundamentem działalności jest pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google. Oferuję również szeroki zakres usług związanych z reklamą i promocją firm w sieci. Jestem certyfikowanym specjalistą Google w zakresie reklam Ads (dawne Adwords) oraz Google Analytics. Działam indywidualnie i dzięki temu w pełni odpowiadam na indywidualne wymagania klientów. Na potrzeby skutecznego Content Marketingu współpracuję z kilkoma wybitymi literatami (copywritterami).
Usługi Positioning.site przeznaczone są dla różnego typu firm – do lokalnych (pozycjonowanie – Poznań) pod duże korporacje (pozycjonowanie – produkt.)

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Jedną z najskuteczniejszych usług, jest pozycjonowanie szerokie. Jest kompleksowym działaniem, opartym na frazach z tak zwanym długim ogonem. Usługa rozpoczyna się analityką strony internetowej oraz oceną i wyborem odpowiednich fraz. Pozycjonowanie może być realizowane z optymalizacją konwersji. Efektem prac nad konwersją jest nie tylko pozyskanie wysokich pozycji w Google. Głównym celem wtedy jest wzrost ilości trafnych odwiedzin zakończonych konwersją. Konwersją, czyli transakcją lub złożeniem zapytania przez potencjalnych klientów. Dzięki temu pozycjonowanie WWW skutkuje  nie tylko do wygenerowaniem dużej liczby odwiedzin, ale przede wszystkim do pozyskania konwersji rozumianych jako sprzedaż.

Linki sponsorowane – kampanie reklamowe Google Ads

Jako certyfikowany specjalista Google Ads, oferuję pełny zakres usług płatnych reklam Ads. Realizuję reklamy w wynikach wyszukiwania, w sieci reklamowej, na urządzeniach mobilnych, a także w Google Shopping. Oferuję kampanie remarketingowe, czyli reklamy widoczne dla użytkowników, którzy już odwiedzili wcześniej stronę klienta. Korzyścią usług Google Ads jest model płatności PPC, dzięki czemu koszt naliczany jest tylko za kliknięcia, a nie za samo wyświetlanie. Reklamy Google Ads skutkują natychmiastową widocznością firmy na pierwszej stronie Google, dlatego pozwalają w szybki sposób dotrzeć do potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Google

Positioning realizuje efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu, sklepy internetowe generują większą liczbę odwiedzin a w efekcie więcej konwersji w postaci sprzedaży. Obok standardowych działań optymalizacyjnych, pozycjonowanie dla sklepów obejmuje także:

  • tworzenie unikalnych treści (opisy kategorii, opisy produktowe),
  • wdrożenie zmian o charakterze UX (user experience),
  • audyt ścieżki konwersji i optymalizację konwersji.

Końcowym wynikiem pozycjonowania sklepu jest wzrost sprzedaży a nie sam wzrost pozycji w Google lub „nabijanie” odwiedzin.

Positioning.site oferuje:

  • optymalizacja strony www,
  • działania content marketingowe
  • pozyskiwanie linków na stronę www,
  • optymalizację konwersji,
  • drobne prace webdeveloperskie,

Zapraszam do https://positioning.site/ użytkowników z Poznania i okolic!